مشخصات فنی
| وزن : | 123gr |
|---|---|
| رنگ | سفیدمشکی |
| درگاه پریز برق : | 3Pin |
| نوع اتصال : | USB-C |
| درگاه خروجی : | 1 × USB-C |
| ولتاژ ورودی | 100-240V |
| ولتاژ خروجی (شارژ معمولی) : | 5.0V |
| ولتاژ خروجی (شارژ سریع) : | 20V |
| آمپر خروجی (شارژ معمولی) : | 2.1A |
| آمپر خروجی (شارژ سریع) : | 3.0A |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی شرکتی |


اوکی خیلی هم تودل بروکاری خوبی داره