مشخصات فنی
| برند : | ای او سی – AOC |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 34Inch |
| دقت صفحه نمایش : | 1440 × 3440 |
| نوع پنل صفحه نمایش : | VA |
| نرخ نوسازی تصویر : | 144Hz |
| نسبت تصویر : | 21:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 4000:1 |
| نسبت کنتراست داینامیک : | 80,000,000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 121% |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 95% |
| فضای رنگی NTSC : | 104% |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی دارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | قابلیت تنظیم چرخش عمودی دارد |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | 1 درگاه Type B نسخه USB 3.2 Gen 14 درگاه Type A نسخه USB 3.2 Gen 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| وزن با پایه : | 8.14kg |
| ابعاد با پایه : | mm(339.6 × 399.4 × 817.4) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.