مشخصات فنی
| وزن : | 5.1Kg |
|---|---|
| ابعاد صفحه نمایش : | (543 × 302)mm |
| ابعاد با پایه : | (563 × 487 × 211)mm(625 × 424 × 228)mm |
| تنظیم چرخش افقی : | 90 درجه تنظیم چرخش افقی |
| تنظیم چرخش عمودی : | 90°+ ~ 90°- |
| تنظیم شیب : | 33°+ ~ 5°- |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| اندازه صفحه نمایش : | 24.5Inch |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 280Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 400Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 20W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| فناوریها : | AMD FreeSyncAURA SyncELMBFlicker freeGamePlusHDR10LOW Blue LightNVIDIA G-SYNCShadow BoostTrace Free |
| اسپیکر : | دارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی حامی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.