مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| وزن : | 5.6Kg |
| ابعاد با پایه : | cm ( 53.96 x 51.51 x 19.72 ) |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| اندازه صفحه نمایش : | 23.8Inch |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | 2560×1440 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 75Hz |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| زمان پاسخ گوئی : | 5ms |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 100% |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 15W |
| فناوریها : | Color AdjustmentGamma adjustmentHDCPLOW Blue LightPIP / PBPAsus DisplayWidgetAsus ProArt PaletteColor Accuracy – △E<2QuickFit PlusVRR Technology |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| وبکم : | بدون وبکم |
| رنگ | نقره ای |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی حامی |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.