مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 34Inch |
| دقت صفحه نمایش : | (3440 × 1440) UWQHD |
| نوع پنل صفحه نمایش : | VA |
| نرخ نوسازی تصویر : | 180Hz |
| نسبت تصویر : | 21:9 |
| نوع طراحی صفحه : | منحنی |
| سطح صفحه نمایش : | مات |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 400Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 4000:1 |
| نسبت کنتراست داینامیک : | 100,000,000:1 |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 90% |
| فناوریها : | Color Temperature SelectionGamePlusGameVisualHDCPLOW Blue LightPicture-by-PicturePicture-in-PictureShadow BoostTrace FreeELMB SyncExtreme Low Motion BlurGameFast Input |
| ابعاد با پایه : | (809 × 448 × 213)mm |
| ابعاد صفحه نمایش : | (792 × 333)mm |
| تنظیم ارتفاع : | قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی ندارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | ندارد |
| تنظیم شیب : | 23°+ ~ 5°- |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 2 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | 4 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | دارد |
| نور پردازی : | ندارد |
| وزن با پایه : | 7.5Kg |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 18W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی حامی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.