مشخصات فنی
| برند : | بنکیو – BenQ |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 27Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 165Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | مات |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 280Nits |
| نهایت روشنایی : | 400Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| فناوریها : | Flicker freeHDCPLOW Blue LightAMD FreeSync PremiumBlack EqualizerColor VibranceColor WeaknessePaperHDRiLight TunerMotion Blur Reduction |
| ابعاد با پایه : | (539 × 614 ×216)mm |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| تنظیم چرخش افقی : | 20 درجه تنظیم چرخش افقی |
| تنظیم شیب : | 20°+ ~ 5°- |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت USB : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | دارد |
| نور پردازی : | ندارد |
| وزن با پایه : | 6.2Kg |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی پارس ارتباط |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 18.6W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.