مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 24Inch |
| دقت صفحه نمایش : | 1920×1080 |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 180Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 350Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| تنظیم ارتفاع : | قابلیت تنظیم ارتفاع دارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | قابلیت تنظیم چرخش عمودی دارد |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی دارد |
| تنظیم شیب : | قابلیت تنظیم شیب دارد |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 18W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| وزن با پایه : | 5.4kg |
| ابعاد با پایه : | mm(541 x 525 x 208) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی اصلی |












تو بسته بندی عالی و وکیوم تحویل گرفتم. همه لوازم داخل کارتن بود ولی کابل HDMI نداشت بجاش کابل DisplayPort داشت. کیفیت ساخت ۷وبی داره و سرهم کردنش هم خیلی راحت و آسون هست.
مبارکتون باشه
خیلی ممنون بابت نظرتون
این مانیتور را اسفند ۱۴۰۴ تهیه کردم، مثل همیشه کمتر از یک روز کامل با بسته بندی عالی ارسال شد.
کالا اصل و کاملا سالم به دستم رسید. بعد از یک هفته دارم نظرم را ثبت میکنم:
نصب بسیار ساده ای داره، پایه مانیتور قابلیت تنظیم ارتفاع داره، پشتش محلی برای جمع کردن سیم و کابل ها تعبیه شده.
خود مانیتور قابلیت چرخش داره و میشه به صورت عمودی هم استفاده کرد که خیلی کاربردیه برای من موقع خوندن pdf یا نوشتن تو word و…
تست پیکسل سوختگی و رفرش ریت صفحه را با سایت های مختلفی انجام دادم، مشکلی نبود، ۱۸۰ هرتز هست.
خیلی خوبه اسپیکر هم داره ولی اونقدر هم صداش بلند نیست.
خود مانیتور مدهای مختلفی داره که میزان نور، صدا و… مختلفی دارن و نیاز نیست هر بار تنظیم کنیم چون من به ps5 هم وصل کردم، فقط باید تنظیمات V-Sync بازی رو روشن کنین، مثلا برای دلتا فورس این گزینه اول روشن نبود و پرش و بریدگی تصویر میدیدم، وگرنه مانیتور مشکلی نداره اصلا، وقتی فعال کردم کاملا برطرف شد.
خود مانیتور هم FPS رو نمایش میده.
متاسفانه کابل HDMI تو جعبه نبود.
خیلی ممنونیم از اینکه از خریدتون راضی بودید و دیدگاه خودتون رو برای دیگران به اشتراک گذاشتید.