مشخصات فنی
| برند : | گیگابایت – GIGABYTE |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 23.8Inch |
| دقت صفحه نمایش : | (1920×1080) FHD |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 165Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | MatteAnti-Glare |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1100:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 125% |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 95% |
| فناوریها : | 8-bit Super Speed IPS panel, 125% sRGBFreeSync Premium & Adaptive SyncGIGABYTE Classic Tactical FeaturesStand with Easy Adjustments |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی ندارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | 178 درجه تنظیم چرخش عمودی |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | 1 درگاه Type B نسخه USB 3.2 Gen 1 از نوع Upstream2 درگاه Type A نسخه USB 3.2 Gen 1 از نوع Downstream |
| پورت هدفون : | دارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 17.5W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| وزن با پایه : | 4.8Kg |
| ابعاد با پایه : | mm(136.75 × 389.3 × 541) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی آواژنگ |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.