مشخصات فنی
| برند : | ال جی – LG |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 34Inch |
| دقت صفحه نمایش : | UltraWide FULL HD (2560 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| نسبت تصویر : | 21:9 |
| نوع طراحی صفحه : | منحنی |
| سطح صفحه نمایش : | مات |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 5ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 1.07 میلیارد رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| فناوریها : | Flicker freeLOW Blue Light3-side Virtually Borderless DesignBlack StabilizerDual ControllerDynamic Action SyncSmart Energy SavingSuper Resolution+ |
| ابعاد با پایه : | mm(223× 485 × 817) |
| ابعاد صفحه نمایش : | (799 × 334)mm |
| تنظیم ارتفاع : | قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی ندارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | ندارد |
| تنظیم شیب : | 20°+ ~ 5°- |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| نور پردازی : | ندارد |
| وزن با پایه : | 6.9Kg |
| رنگ | سفید |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 320W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.4W |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.