مشخصات فنی
| وزن : | 8.3Kg |
|---|---|
| ابعاد صفحه نمایش : | (819 × 345)mm |
| ابعاد با پایه : | (250 × 573 × 831)mm |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی ندارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | ندارد |
| تنظیم شیب : | 15°+ ~ 5°- |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| اندازه صفحه نمایش : | 35Inch |
| نوع طراحی صفحه : | منحنی |
| نوع پنل صفحه نمایش : | VA |
| دقت صفحه نمایش : | Quad HD (3440 × 1440) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 100Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| نسبت تصویر : | 21:9 |
| زمان پاسخ گوئی : | 5ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 2500:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 40W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| فناوریها : | Flicker free-Side Virtually Borderless Design 3AMD FreeSync PremiumBlack StabilizerColor CalibratedColor WeaknessDual ControllerDynamic Action SyncHDR EffectReader ModeScreen Split 2.0Smart Energy SavingSuper Resolution+ |
| اسپیکر : | 2 * 7W |
| وبکم : | بدون وبکم |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.