مشخصات فنی
| برند : | ام اس آی – MSI |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 25Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 180Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| نسبت کنتراست داینامیک : | 100,000,000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| فضای رنگی Adobe RGB : | 82% |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 78% |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی دارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | قابلیت تنظیم چرخش عمودی دارد |
| تنظیم شیب : | ندارد |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 26W |
| وزن با پایه : | 5.3kg |
| ابعاد با پایه : | mm(557.1×227.9×511.9) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.