مشخصات فنی
| برند : | ام اس آی – MSI |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 27Inch |
| دقت صفحه نمایش : | UHD ( 3840 X 2160 ) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 4ms |
| شدت روشنائی : | 300Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 1.07 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 130% |
| فضای رنگی Adobe RGB : | 93% |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 98% |
| تنظیم شیب : | دارد |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | 2× 3W |
| وزن با پایه : | 3.95kg |
| ابعاد با پایه : | mm(613.50×462.60×181.10) |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.