مشخصات فنی
| برند : | سامسونگ – Samsung |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 27Inch |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | VA |
| نرخ نوسازی تصویر : | 144Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| سطح صفحه نمایش : | مات |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 200Nits |
| نهایت روشنایی : | 250Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 3000:1 |
| فناوریها : | AMD FreeSyncFlicker freeBlack EqualizerBlack StabilizerEye Saver ModeRefresh Rate Optimizor |
| ابعاد با پایه : | (618 × 520 × 234)mm |
| ابعاد صفحه نمایش : | (597 × 336)mm |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| تنظیم چرخش افقی : | 15 درجه تنظیم چرخش افقی |
| تنظیم چرخش عمودی : | +92° ~ -2° |
| تنظیم شیب : | 20°+ ~ 5°- |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت (VGA) | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| نور پردازی : | ندارد |
| وزن با پایه : | 5.2Kg |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی اصلی |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 27W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.2W |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.