مشخصات فنی
| برند : | ایکس ویژن – XVision |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 23.8Inch |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 1920 |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| نرخ نوسازی تصویر : | 75Hz |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| زمان پاسخ گوئی : | 8ms |
| شدت روشنائی : | 250Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| ابعاد با پایه : | mm(539X417X168) |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت USB : | ندارد |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 30W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| وزن با پایه : | 3.200kg |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 24 ماه گارانتی اصلی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.