مشخصات فنی
| برند : | اوی – AWEI |
|---|---|
| ظرفیت باتری : | 10000mAh |
| نمایشگر میزان شارژ : | نمایشگر درصد |
| قابلیت شارژ بی سیم : | ندارد |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| ولتاژ/شدت جریان ورودی | DC 5V / 2.1A |
| درگاه خروجی : | 2 × USB Type-AUSB Micro × 1 |
| ولتاژ/شدت جریان خروجی | DC 5V / 2.1A |
| ابعاد محصول : | (137 × 68 × 15)mm |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.