مشخصات فنی
| برند : | باسئوس – Baseus |
|---|---|
| ظرفیت باتری : | 10000mAh |
| تکنولوژی شارژ سریع : | دارد |
| قابلیت شارژ بی سیم : | ندارد |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| درگاه خروجی : | 1 × USB Type-AUSB Type C × 1 |
| ولتاژ خروجی (شارژ سریع) : | 5V |
| آمپر خروجی (شارژ سریع) : | 3.0A |
| سایر ویژگی ها : | پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)خروجی PD ۱۵W USB-C آیفون ۱۵ را در ۳۰ دقیقه تا ۵۰ درصد شارژ می کندطراحی جم و جور مناسب سفر |
| ابعاد محصول : | (۱۵۳ × ۶۹ × ۱۷)mm |
| وزن : | 246gr |
| رنگ | سفیدمشکی |
| گارانتی | 24 ماه گارانتی شرکتی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.