مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (362 × 264 × 19.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 2.4Kg |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| سری پردازنده : | Core i7 |
| مدل پردازنده : | 11800H |
| تعداد کل هسته ها : | 8 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 16 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 2.3 – 4.6 GHz |
| حافظه Cache : | 24MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 32GB |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 64GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 1TB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Nvidia GeForce |
| مدل چیپست گرافیک : | RTX 3060 GDDR6 |
| مقدار حافظه گرافیک : | 6GB |
| اندازه صفحه نمایش : | 16Inch |
| دقت صفحه نمایش : | WQXGA 2K (2560 × 1600) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | OLED |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Glossy |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | 1.07میلیارد رنگتایید شده PANTONEروشنایی 400 Nitsزاویه دید 178 درجهزمان پاسخگویی 0.2 msفضای رنگی 100% DCI-P3نسبت تصویر 16:10 |
| پورت شبکه : | دارد |
| پورت HDMI : | دارد |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| درایو نوری : | ندارد |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | دارد |
| مشخصات اسپیکر : | Harman Kardon |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| تاچ پد : | ASUS Dialچند لمسی |
| رده کاربری : | |
| نوع باتری : | 4 سلولی لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 90Wh |
| سیستم عامل : | ویندوز 11 اورجینال |
| اقلام همراه : | شارژر |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |






































هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.