مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (162 × 77.3 × 8)mm |
|---|---|
| وزن : | 213gr |
| ضریب شکل | تاچ بار (نوار لمسی) |
| توضیحات بدنه : | پشت شیشه (گوریلا گلس 5)جلو شیشه (گوریلا گلس 5)فریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | آبیزردنقره ایسبز روشنمشکی تیتانیومی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 3.2 Gen 1 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | eSIM (Embedded-SIM)Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 or Embedded SIM |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر روشناییحسگر ژئومغناطیسیحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتحسگر مجاورت مجازیحسگر هالشتابسنجفشارسنج |
| قلم دیجیتال | ندارد |
| تاریخ معرفی | 3 اکتبر 2024 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.7 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Dynamic AMOLED 2X |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2340 (FHD+) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | نامشخص |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراشه : | Exynos 2400e |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 8MP12MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.8F2.2F2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد (OIS) |
| زوم دوربین پشت | زوم اپتیکال (نزدیکنمایی تا 3 برابر)زوم دیجیتال (نزدیکنمایی تا 30 برابر) |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 10MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.4 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | UHD 8K (7680 × 4320) @24fps |
| اسلوموشن | 120fps @FHD120fps @UHD240fps @FHD |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 4700mAh |
| توان شارژ : | 25W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| رابط کاربری : | One UI 5.1 |
| تجربه دسکتاپ | دارد (Samsung DeX) |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | USB Type-C |
| ویژگیهای صوتی | Android Audio Streaming for Hearing Aid |
| کیفیت پخش ویدئو | UHD 8K (7680 × 4320) @60fps |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.