مشخصات فنی
| برند : | آنر – Honor |
|---|---|
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اسلات سیم کارت : | سایز نانو (۸.۸ × ۱۲.۳ میلیمتر) |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| تراشه : | MediaTek Helio G36 |
| پردازنده مرکزی : | پردازنده ۸ هستهای (۴ هسته ۲.۲ گیگاهرتزی از نوع Cortex-A۵۳ و ۴ هسته ۱.۶ گیگاهرتزی Cortex-A۵۳) |
| پردازنده گرافیکی : | PowerVR GE8320 |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 4GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD |
| نوع پنل صفحه نمایش : | TFT |
| دقت صفحه نمایش : | 720 × 1612 |
| شدت روشنائی : | 530Nits |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| تراکم پیکسل : | 269PPI |
| وضوح دوربین | 50MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | LEDدارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | ۱ ماژول دوربین |
| وضوح دوربین جلو : | 5MP |
| حسگرها : | اثرانگشت روی لبهحسگر مجاورتشتابسنج |
| ظرفیت باتری : | 5200mAh |
| رابط شارژ : | USB-C |
| توان شارژ : | 10W با سیم |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 7 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| ابعاد محصول : | mm163.9×75.8×8.7) |
| وزن : | 194gr |
| رنگ | آبیمشکیبنفش |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |










هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.