مشخصات فنی
| برند : | آنر – Honor |
|---|---|
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اسلات سیم کارت : | دو سیم کارت ( نانو سیم – همزمان فعال ) |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| تراشه : | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 4nm |
| پردازنده مرکزی : | 4 هسته 2.2 گیگاهرتز Cortex-A78 و 4 هسته 1.8 گیگاهرتز Cortex-A55 |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 710 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| نوع پنل صفحه نمایش : | AMOLED |
| دقت صفحه نمایش : | 1224×2700 |
| شدت روشنائی : | 4000 نیت |
| تراکم پیکسل : | ~437 پیکسل در اینچ |
| نمایشگر دوم : | 6.7Inch |
| وضوح دوربین | 108MP5MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | دو گانه 108 مگاپیکسل + 5 مگاپیکسل |
| وضوح دوربین جلو : | 16MP |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتحسگر نور محیطشتابسنجقطبنما |
| ظرفیت باتری : | 6600mAh |
| رابط شارژ : | USB-C |
| توان شارژ : | 66W با سیم |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 5 (802.11ac) a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| موقعیتیابی : | 5.1A2DPLE |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| درجه حفاظتی : | IP54 (مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب) |
| ابعاد محصول : | mm(162.8×75.5×7.98) |
| وزن : | 189gr |
| رنگ | مشکیبنفشنارنجی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |
















خوب