مشخصات فنی
| برند : | ریلمی – Realme |
|---|---|
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اسلات سیم کارت : | دو سیم کارت ( نانو سیم – همزمان فعال ) |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| تراشه : | MediaTek Helio G92 Max Chipset |
| پردازنده مرکزی : | هشت هسته |
| پردازنده گرافیکی : | Octa-core 2.0 GHz |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | (2400 × 1080) |
| شدت روشنائی : | 580Nit |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| وضوح دوربین | 50MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | ۱ ماژول دوربین |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| ظرفیت باتری : | 6000mAh |
| رابط شارژ : | USB-C |
| توان شارژ : | 40W با سیم |
| شبکه بیسیم WiFi : | 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi 5, Wi-Fi 4) |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.0A2DPLE |
| موقعیتیابی : | AGPS/GPSBDSGalileoGlonassQZSS |
| سیستم عامل : | اندروید 14، realme UI 5.0 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توضیحات بدنه : | پشت پلاستیکجلو شیشهفریم پلاستیک |
| ابعاد محصول : | mm(165.69×76.22×7.99) |
| وزن : | 196gr |
| رنگ | طلاییمشکی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.