مشخصات فنی
| برند : | اپل – Apple |
|---|---|
| توضیحات بدنه : | پشت آلومینیومجلو شیشهفریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | مشکینقره ایآبی تیرهنارنجی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| نسخه USB | USB 3.2 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| نوع اسلات سیم کارت | eSIM |
| حسگرها : | Emergency SOSFace IDMessages and Find My via satelliteحسگر مجاورتژیروسکوپشتاب سنجفشارسنجقطبنما |
| قلم دیجیتال | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.3 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LTPO Super Retina XDR OLED |
| دقت صفحه نمایش : | 1206×2622 |
| تراشه : | Apple A19 Pro (3 nm) |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| وضوح دوربین | 48 + 48 + 48 MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/1.8ƒ/2.2ƒ/2.8 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 24MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/1.9 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 10-bit HDR1080p@25/30/60/120/240fps3D (spatial) video/audio4K@24/25/30/60/100/120fpsDolby Vision HDR (up to 60fps)ProResstereo sound rec |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| توان شارژ : | 15W wireless (China only)15W wireless (Qi2)25W wireless (MagSafe) |
| ظرفیت باتری : | 3988 mAh |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.4 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSNavICQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | iOS 26 |
| صدای استریو | دارد |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.