مشخصات فنی
| برند : | آنر – Honor |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (161 × 74.6 × 6.8)mm |
| وزن : | 166gr |
| رنگ | آبیسبزمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.7 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | AMOLED |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2412 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| تراکم پیکسل : | 394PPI |
| تراشه : | Mediatek Dimensity 6080 (6 nm) |
| پردازنده مرکزی : | Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G57 MC2 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 108MP2MP5MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | HDRPDAFپارانوما |
| وضوح دوربین جلو : | 50MP |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 4500mAh |
| توان شارژ : | 35W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| رابط کاربری : | Magic OS 8 |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.