مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (164 × 75.5 × 8.55)mm |
|---|---|
| وزن : | 193gr |
| توضیحات بدنه : | |
| درجه حفاظتی : | ندارد |
| رنگ | سبزمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر گرانشحسگر نور محیطقطبنما |
| تاریخ معرفی | 11 اردیبهشت 1402 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.8 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 90.0% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2388 |
| نسبت تصویر : | |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| شدت روشنائی : | نامشخص |
| طیف رنگی | |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 385PPI |
| نسبت کنتراست | |
| تراشه : | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| پردازنده مرکزی : | (4x 2.4 GHz Cortex-A73 + 4x 1.9 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 610 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | |
| وضوح دوربین | 2MP48MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.8F2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | ندارد |
| زوم دوربین پشت | نامشخص |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 16MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.2 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 1080p (دوربین پشت)1080p (دوربین جلو) |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 40W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac • 2.4 GHz + 5 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.0 |
| موقعیتیابی : | AGPSBeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | ندارد |
| سیستم عامل : | EMUI 13 |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | ندارد |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| کیفیت پخش ویدئو | نامشخص |
| کیفیت پخش صدا | |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.