مشخصات فنی
| برند : | هوآوی – Huawei |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (157 × 74 × 8)mm |
| وزن : | 207gr |
| توضیحات بدنه : | جلو شیشهفریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | آبیسفیدمشکیصورتی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| قلم دیجیتال | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.6 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LTPO OLED |
| دقت صفحه نمایش : | 1256 × 2760 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | 2500Nits |
| تراکم پیکسل : | 460PPI |
| تراشه : | Kirin 9000S1 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 12MP13MP50MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | HDRپارانوما |
| وضوح دوربین جلو : | 13MP |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 4900mAh |
| توان شارژ : | 50W بیسیم66W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | EMUI 14.2 |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |
























هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.