مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (165 × 75.9 × 7.99)mm |
|---|---|
| وزن : | 192gr |
| توضیحات بدنه : | پشت پلاستیکجلو شیشهفریم پلاستیک |
| درجه حفاظتی : | ندارد |
| رنگ | مشکیسبز مرجانی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 + MicroSD |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژئومغناطیسیحسگر گرانشحسگر مجاورتشتابسنج |
| تاریخ معرفی | 4 امرداد 1402 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.72 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 86.6% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2400 (FHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| شدت روشنائی : | 550 نیت (معمول) |
| طیف رنگی | DCI-P3 100% |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 391PPI |
| تراشه : | Mediatek MT6769 Helio G85 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (2x 2.0 GHz Cortex-A75 + 6x 1.8 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G52 MC2 |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| وضوح دوربین | 2MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/1.8ƒ/2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | ندارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین پشت)1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین جلو) |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 33W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac • 2.4 GHz + 5 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | ColorOS 13.1 |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.