مشخصات فنی
| برند : | ریلمی – Realme |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (164 × 75 × 7.6)mm |
| وزن : | 185gr |
| درجه حفاظتی : | IP54 (مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب) |
| رنگ | سبزمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.72 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2400 (FHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| شدت روشنائی : | 800 نیت |
| تراکم پیکسل : | 392PPI |
| تراشه : | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 |
| پردازنده مرکزی : | 4x 2.8 GHz Cortex-A73 + 4x 1.9 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 610 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| وضوح دوربین | 108MP2MP |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | HDRPDAFپارانوما |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 33W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.0 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| رابط کاربری : | Realme UI |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |
















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.