مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | mm(7.6×77.4×164.4) |
|---|---|
| وزن : | 184gr |
| توضیحات بدنه : | قاب پشت و فریم از جنس پلاستیکقاب جلو از جنس شیشه |
| رنگ | سبزمشکیبنفشبنفش روشنطوسی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB Type-C 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | سایز نانو (۸.۸ × ۱۲.۳ میلیمتر) |
| حسگرها : | دارای قطب نمااثرانگشت روی لبهحسگر مجاورتشتابسنج |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.7 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 83.8% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LCD |
| دقت صفحه نمایش : | (720 × 1600) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| تراکم پیکسل : | 262PPI |
| تراشه : | Mediatek Helio G۹۹ |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای ( دو هسته Cortex-A۷۶ با فرکانس ۲.۲ گیگاهرتز – شش هسته Cortex-A۵۵ با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G57 MC2 |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 6GB |
| وضوح دوربین | 2MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/1.8f/2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | f/2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | ۱۰۸۰p (Full HD) |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 15w |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| سیستم عامل : | Android 15 |
| صدای استریو | دارد |
| اقلام همراه : | کابل شارژ |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |












با سلام احترام
ساخت یا مونتاژ کدام کشور؟؟
سلام و وقت بخیر
گوشی Galaxy A07 معمولاً ساخت یا مونتاژ کشور ویتنام هست.
با این حال ممکنه بسته به سری تولید، برخی مدلها در کارخانههای هند یا بنگلادش هم مونتاژ شده باشن.
اطلاعات دقیق هر دستگاه روی جعبه محصول درج شده
با سلام و خسته نباشید اگر فردا قصد خرید نقدی داشته باشم آیا امکان ارسال فوری فردا و پرداخت درب منزل هست؟؟؟
سلام
کدوم شهر هستید؟