مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | mm(7.6×77.4×164.4) |
|---|---|
| وزن : | 184gr |
| توضیحات بدنه : | قاب پشت و فریم از جنس پلاستیکقاب جلو از جنس شیشه |
| رنگ | سبزمشکیبنفش |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB Type-C 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | سایز نانو (۸.۸ × ۱۲.۳ میلیمتر) |
| حسگرها : | دارای قطب نمااثرانگشت روی لبهحسگر مجاورتشتابسنج |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.7 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 83.8% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LCD |
| دقت صفحه نمایش : | (720 × 1600) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| تراکم پیکسل : | 262PPI |
| تراشه : | Mediatek Helio G۹۹ |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای ( دو هسته Cortex-A۷۶ با فرکانس ۲.۲ گیگاهرتز – شش هسته Cortex-A۵۵ با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G57 MC2 |
| حافظه داخلی : | 64GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 4GB |
| وضوح دوربین | 2MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/1.8f/2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | f/2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | ۱۰۸۰p (Full HD) |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 15w |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| سیستم عامل : | Android 15 |
| صدای استریو | دارد |
| اقلام همراه : | کابل شارژ |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.