مشخصات فنی
| ضریب شکل | تاچ بار (نوار لمسی) |
|---|---|
| توضیحات بدنه : | پشت شیشه (Gorilla Glass)جلو شیشه (Gorilla Glass Armor)فریم تیتانیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | بنفش تیتانیومیخاکستری تیتانیومیزرد تیتانیومیمشکی تیتانیومی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 3.2 Gen 1 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | eSIM (Embedded-SIM)Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | Dual eSIMSIM 1 + eSIMSIM 1 + SIM 2 |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر روشناییحسگر ژئومغناطیسیحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتحسگر هالشتابسنجفشارسنج |
| قلم دیجیتال | دارد (S Pen) |
| تاریخ معرفی | 27 دی 1402 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.8 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 89.1% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Dynamic AMOLED 2X |
| دقت صفحه نمایش : | 1440 × 3088 (Quad HD+) |
| نسبت تصویر : | 19.3:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 501PPI |
| تراشه : | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| پردازنده مرکزی : | 1x 3.3 GHz Cortex-X4 + 5x 3.2 GHz Cortex-A720 + 2x 2.3 GHz Cortex-A520 |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 750 (1 GHz) |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 10MP12MP200MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/1.7ƒ/2.2ƒ/2.4ƒ/3.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد |
| زوم دوربین پشت | Optical quality Zoom 2x and 10x (Enabled by Adaptive Pixel sensor)زوم اپتیکال 3 برابری و 5 برابریزوم دیجیتال (نزدیکنمایی تا 100 برابر) |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 12MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.2 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 4K UHD با سرعت 60 فریم بر ثانیه (دوربین جلو)8K UHD با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین پشت) |
| اسلوموشن | 1080p با سرعت 240 فریم بر ثانیه4K UHD با سرعت 120 فریم بر ثانیه |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 15W بیسیم (Qi/PMA)4.5W معکوس بیسیم45W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be • 2.4 GHz + 5 GHz + 6 GHz • EHT320 • MIMO • 4096-QAM |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3نامشخص |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| رابط کاربری : | One UI 6.1 |
| تجربه دسکتاپ | دارد (Samsung DeX) |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | USB Type-C |
| کیفیت پخش ویدئو | 8K UHD با سرعت 60 فریم بر ثانیه |
| کیفیت پخش صدا | 32bit/384kHz |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.