مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | mm(166.7×75.2×6.5) |
|---|---|
| وزن : | 188gr |
| توضیحات بدنه : | فریم از جنس آلومینیومقاب پشتی از جنس شیشه (در حالت باز و تا شده)قاب جلویی از جنس پلاستیک (در حالت باز) |
| درجه حفاظتی : | مقاوم در برابر نفوذ آبمقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار |
| رنگ | آبیمشکیسبز نعناییقرمز مرجانی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB Type-C 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | سایز نانو (۸.۸ × ۱۲.۳ میلیمتر) |
| حسگرها : | دارای قطب نمااثرانگشت روی لبهحسگر مجاورتژیروسکوپشتابسنجفشارسنج |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.9 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 88.7% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Foldable Dynamic LTPO AMOLED ۲X |
| دقت صفحه نمایش : | 1080×2520 |
| نسبت تصویر : | 21:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| تراکم پیکسل : | 397PPI |
| تراشه : | Exynos ۲۵۰۰ (۳ nm) |
| پردازنده مرکزی : | ۱۰ هستهای (یک هسته ۳.۳ گیگاهرتزی از نوع Cortex-X۵ + دو هسته ۲.۷۴ گیگاهرتزی از نوع Cortex-A۷۲۵ + پنج هسته ۲.۳۶ گیگاهرتزی از نوع Cortex-A۷۲۵ + دو هسته ۱.۸ گیگاهرتزی از نوع Cortex-A۵۲۰) |
| پردازنده گرافیکی : | Xclipse ۹۵۰ |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| وضوح دوربین | 12MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/1.8f/2.2 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 10MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | f/2.2 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | امکان فیلمبرداری با رزولوشن ۴K با سرعت ۳۰/۶۰ فریم بر ثانیه – رزولوشن ۱۰۸۰p با سرعت ۶۰/۱۲۰/۲۴۰ فریم بر ثانیه / رزولوشن ۷۲۰p با سرعت ۹۶۰ فریم بر ثانیه/ پشتیبانی از تکنولوژی HDR۱۰+ |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 4300mAh |
| توان شارژ : | 25W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.4 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSQZSS |
| سیستم عامل : | Android 16 |
| صدای استریو | دارد |
| اقلام همراه : | کابل شارژ |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.