مشخصات فنی
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
|---|---|
| رنگ | سبزسفیدمشکینقره ای |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 3.2 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپشتابسنجقطبنما |
| ابعاد محصول : | mm ( 152.3 x 72.12 x 8.1 ) |
| وزن : | 189gr |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.36 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 90.0% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LTPO OLED |
| دقت صفحه نمایش : | 2670 × 1200 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| تراشه : | Snapdragon 8 Elite |
| پردازنده مرکزی : | Octa-core (2×4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 830 |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 50+50+50 MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/2.2ƒ/1.6 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 32MP |
| ظرفیت باتری : | 5410 mAh |
| توان شارژ : | 10W بیسیم معکوس50W بیسیم90W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث : | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSQZSS |
| سیستم عامل : | Android 15 |
| رابط کاربری : | HyperOS 2 |
| صدای استریو | دارد |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |










سلام این گوشی رام و پک گلوبال هستش؟ (هم رام و هم پک)
باسلام خدمت شما دوست گرامی
کالا گلوبال با 18 ما گارانتی همراه کد رجیستری در سایت موجود و قابل سفارش است
با تشکر از همراهی شما با سایت آی تی هوم 🌷
رجیستر شده هست؟
سلام بله تمامی گوشی های سایت رجیستر شده و با گارانتی معتبر عرضه میشوند.