مشخصات فنی
| رنگ | سبزسفیدمشکینقره ای |
|---|---|
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 3.2 Gen 2 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتشتابسنجفشارسنجقطبنما |
| ابعاد محصول : | mm ( 161.3 x 75.3 x 9.4 ) |
| وزن : | 226gr |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.73 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 89.7% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LTPO AMOLED |
| ویژگیهای بصری | HDR10+ |
| دقت صفحه نمایش : | 1440 × 3200 |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| تراکم پیکسل : | 522PPI |
| تراشه : | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| پردازنده مرکزی : | Octa-core (2×4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6×3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 830 |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| وضوح دوربین | 200MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/1.8f/2.2f/2.6ƒ/1.6 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 32MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.0 |
| ظرفیت باتری : | 5410 mAh |
| توان شارژ : | 10W بیسیم معکوس80W بیسیم90W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث : | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSNavICQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 15 |
| رابط کاربری : | HyperOS 2 |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | ندارد |
| اقلام همراه : | آداپتور شارژکابل شارژ |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.