مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (162 × 75.4 × 8.59)mm |
|---|---|
| وزن : | 204gr |
| توضیحات بدنه : | پشت شیشهجلو شیشه (گوریلا گلس 5)فریم پلاستیک |
| درجه حفاظتی : | IP53 (مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب) |
| رنگ | سفیدمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر نور محیطشتابسنجقطبنمای الکترونیکی |
| تاریخ معرفی | 9 می 2023 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.67 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 87.5% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Flow AMOLED DotDisplay |
| ویژگیهای بصری | Dolby VisionHDR10+Pro HDR display |
| دقت صفحه نمایش : | 3200 × 1440 (WQHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | 1400Nits |
| طیف رنگی | |
| عمق رنگ : | 12bit (68.7 میلیارد رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 526PPI |
| نسبت کنتراست | 5,000,000:1 |
| تراشه : | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (1x 3.0 GHz Cortex-X2 + 3x 2.5 GHz Cortex-A710 + 4x 1.80 GHz Cortex-A510) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 730 |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 8MP2MP64MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.79F2.2F2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد |
| زوم دوربین پشت | نامشخص |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | جلوههای سینماییکلونویدئوی دوگانه |
| وضوح دوربین جلو : | 16MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.45 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | UHD 4K (3840 × 2160)@60fpsUHD 8K (7680 × 4320)@24fps |
| اسلوموشن | ندارد |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5160mAh |
| توان شارژ : | 30W بیسیم67W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax • 2.4 GHz + 5 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | MIUI 14 for POCO |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| ویژگیهای صوتی | Dolby AtmosHi-Res |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.