مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (162 × 76 × 7.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 181gr |
| توضیحات بدنه : | پشت پلاستیکجلو شیشه (گوریلا گلس 5)فریم پلاستیک |
| درجه حفاظتی : | IP53 (مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب) |
| رنگ | زردمشکیآبی آسمانی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 |
| حسگرها : | پرتوافکن فروسرخحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتحسگر نور محیطشتابسنجقطبنمای الکترونیکی |
| تاریخ معرفی | 6 فوریه 2023 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.67 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 86.8% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | AMOLED DotDisplay Flow |
| دقت صفحه نمایش : | 2400 × 1080 (FHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | 900 نیت |
| طیف رنگی | |
| عمق رنگ : | 10bit (1 میلیارد رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 395PPI |
| نسبت کنتراست | 5,000,000:1 |
| تراشه : | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (1x 2.4 GHz Cortex-A78 + 3x 2.2 GHz Cortex-A78 + 4x 1.9 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 642L |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 6GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 8MP108MP2MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.9F2.2F2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | نامشخص |
| زوم دوربین پشت | نامشخص |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 16MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.4 |
| ویژگیهای دوربین جلو | فاقد فوکوس خودکارفاقد لرزشگیر دوربین جلو |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | UHD 4K (3840 × 2160)@30fps |
| اسلوموشن | نامشخص |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 5W معکوس با سیم67W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax • 2.4 GHz + 5 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 12 |
| رابط کاربری : | MIUI 14 |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| ویژگیهای صوتی | |
| کیفیت پخش ویدئو | نامشخص |
| کیفیت پخش صدا | 24bit/192kHz |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.