مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (161 × 75.5 × 8.92)mm |
|---|---|
| وزن : | 181gr |
| رنگ | آبیخاکستریسفید |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 + MicroSD |
| تاریخ معرفی | 15 فوریه 2022 |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LCD |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.5 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 83.4% |
| دقت صفحه نمایش : | 2400 × 1080 (FHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| تراکم پیکسل : | 405PPI |
| تراشه : | Mediatek Helio G88 |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (2x 2.0 GHz Cortex-A75 + 6x 1.8 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G52 MC2 |
| حافظه داخلی : | 64GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 4GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD (تا 512 گیگابایت) |
| وضوح دوربین | 8MP2MP50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.8F2.2F2.4 |
| وضوح دوربین جلو : | 8MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | FHD (1920 × 1080)@30fps |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 18W با سیم9W معکوس با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac • 2.4 GHz + 5 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPS |
| NFC : | دارد |
| شتاب سنج : | دارای شتاب سنج |
| حسگرها : | دارای قطب نمادارای حسگر اثر انگشت (کنار)دارای حسگر مجاورت |
| سیستم عامل : | Android 11 |
| رابط کاربری : | MIUI 12.5 |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.