مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (168 × 76.3 × 8.3)mm |
|---|---|
| وزن : | 205gr |
| توضیحات بدنه : | پشت شیشهجلو شیشهفریم پلاستیک |
| درجه حفاظتی : | IP53 (مقاوم در برابر گرد و غبار و پاشش آب) |
| رنگ | آبیمشکیصورتیطلایی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + Hybrid (SIM or MicroSD) |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر مجاورت مجازیشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.67 Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1080 × 2400 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| شدت روشنائی : | 550 نیت (HBM) |
| تراکم پیکسل : | 396PPI |
| نسبت کنتراست | 5,000,000:1 |
| تراشه : | Mediatek Helio G91 Ultra (12nm) |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای(2x 2.0 GHz Cortex-A75 + 6x 1.8 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G52 MC2 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD |
| وضوح دوربین | 8MP108MP2MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | f/1.8 |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | HDR |
| وضوح دوربین جلو : | 16MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.4 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین پشت)1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین جلو) |
| نوع باتری : | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 33W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| رابط کاربری : | MIUI 14 |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




















سلام گوشی هایتان گران است
سلام دوست عزیز 🌸
حق با شماست، متأسفانه بهدلیل نوسانات بازار قیمتها گاهی بالا میرن و واقعاً خارج از کنترل ماست.
با این حال، همیشه تمام تلاشمون رو میکنیم تا محصولات رو با کمترین قیمت ممکن و شرایط مناسب در سایت قرار بدیم
سلام با عرض خسته نباشید به شما،به شهرستان هم ارسال میکنید.
محمد عزیز ، سلام بله آی تی هوم به سراسر ایران ارسال داره