مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (164 × 76.7 × 9.09)mm |
|---|---|
| وزن : | 192gr |
| درجه حفاظتی : | ندارد |
| رنگ | مشکیآبی آسمانیسبز روشن |
| درگاه اتصال شارژ : | Micro-USB |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 + MicroSD |
| حسگرها : | شتابسنج |
| تاریخ معرفی | 24 مارچ 2023 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.52 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 81.0% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 720 × 1600 (HD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| شدت روشنائی : | نامشخص |
| طیف رنگی | |
| عمق رنگ : | |
| تراکم پیکسل : | 269PPI |
| نسبت کنتراست | |
| تراشه : | MediaTek Helio G36 |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (4x 2.2 GHz Cortex-A53 + 4x 1.7 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی : | PowerVR GE8320 |
| حافظه داخلی : | 64GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 3GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD (تا 1 ترابایت) |
| وضوح دوربین | 8MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F2.0 |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | ندارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 5MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.2 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | FHD (1920 × 1080)@30fps |
| اسلوموشن | ندارد |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 10W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.0 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPS |
| NFC : | ندارد |
| سیستم عامل : | Android 12 (Go Edition) |
| رابط کاربری : | MIUI |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| کیفیت پخش ویدئو | نامشخص |
| کیفیت پخش صدا | |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.