مشخصات فنی
| ضریب شکل | بار |
|---|---|
| رنگ | آبیسبزمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.71 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 82.9% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 720 × 1650 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| شدت روشنائی : | 500 نیت (معمول) |
| تراکم پیکسل : | 268PPI |
| تراشه : | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی : | 4x 2.2 GHz Cortex-A53 + 4x 1.6 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی : | PowerVR GE8320 |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 4GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD |
| وضوح دوربین | 8MP0.08MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/2.0 |
| وضوح دوربین جلو : | 5MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | FHD (1920 × 1080) @30fps |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 10W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.4نامشخص |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| سیستم عامل : | Android 14 |
| رابط کاربری : | MIUI |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.