مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (163 × 74.6 × 9.06)mm |
|---|---|
| وزن : | 227gr |
| توضیحات بدنه : | پشت چرم اکوجلو شیشه (گوریلا گلس ویکتوس)فریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | سبز زیتونیمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 3.2 Gen 1 |
| تعداد سیم کارت : | 2Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| نوع اسلات سیم کارت | SIM 1 + SIM 2 |
| حسگرها : | پرتوافکن فروسرخحسگر اثر انگشت اپتیکالحسگر ژیروسکوپحسگر نور محیطشتابسنجفشارسنجقطبنمای الکترونیکیموتور خطی |
| قلم دیجیتال | ندارد |
| تاریخ معرفی | 21 آوریل 2023 |
| اندازه صفحه نمایش : | 6.73 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 89.5% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LTPO AMOLED |
| ویژگیهای بصری | Dolby VisionHDR Pro DisplayHDR10HDR10+ |
| دقت صفحه نمایش : | 3200 × 1440 (WQHD+) |
| نسبت تصویر : | 20:9 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | 2600Nits |
| طیف رنگی | |
| عمق رنگ : | 12bit (68.7 میلیارد رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 522PPI |
| نسبت کنتراست | |
| تراشه : | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 |
| پردازنده مرکزی : | هشت هستهای (1x 3.2 GHz Cortex-X3 + 2x 2.8 GHz Cortex-A715 + 2x 2.8 GHz Cortex-A710 + 3x 2.0 GHz Cortex-A510) |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 740 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 50MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | F1.8F1.9-F4.0F3.0 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | دارد (HyperOIS) |
| زوم دوربین پشت | نامشخص |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| ویژگیهای دوربین پشت : | حسگر سوسو زدنفوکوس خودکار لیزری |
| وضوح دوربین جلو : | 32MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | F2.0 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | UHD 8K (7680 × 4320)@24fps |
| اسلوموشن | 120/240/480/960/1920fps |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 5000mAh |
| توان شارژ : | 10W بیسیم معکوس50W بیسیم90W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSNavIC |
| NFC : | دارد |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | MIUI 14 |
| تجربه دسکتاپ | ندارد |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| ویژگیهای صوتی | Dolby Atmos |
| کیفیت پخش ویدئو | نامشخص |
| کیفیت پخش صدا | |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.