مشخصات فنی
| برند : | کینگ استار – King Star |
|---|---|
| سایز درایور : | 52mm |
| توان خروجی : | 10W |
| فرکانس پاسخگویی : | 120Hz-20KHz |
| نوع اتصال : | باسیمبی سیم |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| پورت ها : | AUXTF CardUSB |
| ظرفیت باتری : | 30000mAh |
| سایر ویژگی ها : | دارای فناوری TWSقابلیت پخش موسیقی تا 8ساعت با 50% میزان ولومقابلیت مکالمه |
| جنس بدنه : | پلاستیک |
| ابعاد محصول : | (248.7 × 80 × 80)mm |
| وزن : | 718gr |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 18 ماه گارانتی داده پرداز رایانه متین |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.