مشخصات فنی
| برند : | جی بی ال – JBL |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (297 × 149 × 141)mm |
| وزن : | 2.1Kg |
| سایز درایور : | 20mm |
| سایز سابووفر : | 70mm |
| توان خروجی : | 100W |
| فرکانس پاسخگویی : | 44Hz-20KHz |
| نوع اتصال : | BlutoothUSB-C |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| نور پردازی : | ندارد |
| سایر ویژگی ها : | JBL PartyBoostاتصال چند نقطه ایضد آبقابلیت پاوربانک |
| جنس بدنه : | پلاستیک |
| رنگ | سرمه ایمشکی |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی24 ماه گارانتی شرکتیگارانتی اصالت و سلامت فیزیکی |






























هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.