مشخصات فنی
| برند : | تسکو – TSCO |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (107 × 68 × 65)mm |
| وزن : | 410gr |
| سایز سابووفر : | 52mm |
| توان خروجی : | 6W |
| فرکانس پاسخگویی : | 100Hz-20kHz |
| نوع اتصال : | با سیم |
| پورت ها : | AUX |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| نور پردازی : | دارد |
| جنس بدنه : | پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 12 ماه گارانتی توسن |






هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.