مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | (247 × 178 × 5.9)mm |
|---|---|
| وزن : | 466gr |
| ضریب شکل | تبلت (Tablet computer) |
| توضیحات بدنه : | پشت آلومینیومجلو شیشهفریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | ندارد |
| رنگ | خاکسترینقره ای |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 4.0 (Thunderbolt 4) |
| حسگرها : | Face IDLiDAR Scannerحسگر نور محیطژیروسکوپ سهمحورهشتابسنجفشارسنج |
| قلم دیجیتال | Apple Pencil hoverپشتیبانی از Apple Pencil (نسل دوم) |
| تاریخ معرفی | 26 مهر 1401 |
| اندازه صفحه نمایش : | 11 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 82.9% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Liquid Retina IPS LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1668 × 2388 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| شدت روشنائی : | 600 نیت (معمول) |
| طیف رنگی | دامنه رنگی DCI-P3 |
| تراکم پیکسل : | 264PPI |
| تراشه : | Apple M2 |
| حافظه داخلی : | 512GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | ندارد |
| وضوح دوربین | 10MP12MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/1.8ƒ/2.4 |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| لرزشگیر (دوربین پشت) | ندارد |
| زوم دوربین پشت | زوم اپتیکال (دورنمایی تا 2 برابر)زوم دیجیتال (نزدیکنمایی تا 5 برابر) |
| فلاش (دوربین پشت) : | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 12MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.4 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه (دوربین جلو)4K UHD با سرعت 60 فریم بر ثانیه (دوربین پشت) |
| اسلوموشن | 1080p با سرعت 120 فریم بر ثانیه یا 240 فریم بر ثانیه |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 7538mAh |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax • 2.4 GHz + 5 GHz + 6 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3 |
| موقعیتیابی : | iBeacon microlocation |
| NFC : | ندارد |
| سیستم عامل : | iPadOS 17 |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | بدون پورت هدفون |
| ویژگیهای صوتی | Dolby AtmosDolby DigitalDolby Digital PlusFour speakersپخش فضایی صدا |
| کیفیت پخش ویدئو | HDR with Dolby VisionHDR10HLG |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |












هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.