مشخصات فنی
| ضریب شکل | تبلت (Tablet computer) |
|---|---|
| رنگ | خاکستریمشکینقره ایسرمهای |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| تعداد سیم کارت : | 1Sim |
| اندازه سیم کارت | Nano-SIM (4FF) |
| حسگرها : | حسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 11 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 80.9% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | TFT LCD |
| دقت صفحه نمایش : | 1200 × 1920 |
| نسبت تصویر : | 16:10 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 206PPI |
| تراشه : | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| پردازنده مرکزی : | 2x 2.2 GHz Kryo 660 Gold + 6x 1.8 GHz Kryo 660 Silver |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 619 |
| حافظه داخلی : | 128GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 8GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD (تا 1 ترابایت) |
| وضوح دوربین | 8MP |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| وضوح دوربین جلو : | 5MP |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | FHD (1920 × 1080) @30fps |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 7040mAh |
| توان شارژ : | 15W با سیم |
| شبکههای مخابراتی : | 2G3G4G5G |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1نامشخص |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPSQZSS |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | One UI 5.1 |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت AUX |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |






از سیمکارت پشتیبانی میکنه؟
سلام بله تبلت سیم کارت میخوره
ببخشید دیدم…۱۱ اینچ
مهرداد عزیز سلام
اگه سوال دیگه ای راجع به محصول داشتید تیم آی تی هوم آماده مشاوره به شما است.
سایز صفحه نمایش ننوشتید!