مشخصات فنی
| ضریب شکل | تبلت (Tablet computer) |
|---|---|
| توضیحات بدنه : | پشت آلومینیومجلو شیشهفریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | بژمشکی |
| درگاه اتصال شارژ : | USB Type-C |
| نسخه USB | USB 3.2 |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر ژیروسکوپحسگر مجاورتشتابسنجقطبنما |
| اندازه صفحه نمایش : | 11 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 83.2% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | Dynamic AMOLED 2X |
| ویژگیهای بصری | HDR10+ |
| دقت صفحه نمایش : | 1600 × 2560 (WQXGA) |
| نسبت تصویر : | 16:10 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 120Hz |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 274PPI |
| تراشه : | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| پردازنده مرکزی : | 1x 3.36 GHz Cortex-X3 + 2x 2.8 GHz Cortex-A715 + 2x 2.8 GHz Cortex-A710 + 3x 2.0 GHz Cortex-A510 |
| پردازنده گرافیکی : | Adreno 740 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD (تا 1 ترابایت) |
| وضوح دوربین | 13MP |
| ضریب اف (دوربین پشت) | ƒ/2.0 |
| وضوح دوربین جلو : | 12MP |
| ضریب اف (دوربین جلو) | ƒ/2.4 |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | UHD 4K (3840 × 2160)@30fps |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 8400mAh |
| توان شارژ : | 45W با سیم |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax • 2.4 GHz + 5 GHz + 6 GHz |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3نامشخص |
| موقعیتیابی : | BDSGalileoGlonassGPS |
| NFC : | ندارد |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | One UI 6 |
| تجربه دسکتاپ | دارد (Samsung DeX) |
| صدای استریو | دارد |
| پورت هدفون : | USB Type-C |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |




هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.