مشخصات فنی
| برند : | لنوو – Lenovo |
|---|---|
| ابعاد محصول : | (356 × 253 × 17.5)mm |
| وزن : | 1.7Kg |
| رنگ | خاکسترینقره ای |
| جنس بدنه : | آلومنیومی |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 1 اینتل Ultra |
| سری پردازنده : | Core Ultra 7 |
| مدل پردازنده : | 155H |
| تعداد کل هسته ها : | 16 |
| تعداد انواع هسته پردازنده | 6 هسته Performance (عملکرد بالا)8 هسته Efficient (موثر)2 هسته Low Power Efficient (کم مصرف) |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 22 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 1.4 – 4.9 GHz |
| حافظه Cache : | 24MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR5 |
| پهنای باند BUS : | 5600MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 64GB |
| حافظه مکانیکی HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD : | 512GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 4.0 |
| مدل گرافیک یکپارچه : | Intel Arc Graphics |
| اندازه صفحه نمایش : | 16Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | روشنایی 300 Nitsفضای رنگی 45% NTSCنسبت تصویر 16:10 |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 1 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| اسلات سیم کارت : | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2 × 2 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.2 |
| پورت شبکه : | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد : | دارد |
| حسگرها : | دارای حسگر اثر انگشت |
| تاچ پد : | چند لمسی |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | 2 × 2W |
| مشخصات اسپیکر : | اسپیکرهای استریو |
| ظرفیت باتری : | 45Wh |
| اقلام همراه : | شارژر |
| سیستم عامل : | ندارد |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |














هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.