مشخصات فنی
| برند : | جی پلاس – GPlus |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش : | 50Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | LED |
| دقت صفحه نمایش : | (3840 × 2160) 4K |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| پورت USB : | 2 × USB 2.0 |
| پورت HDMI : | 3 |
| شبکه بیسیم WiFi : | دارد |
| بلوتوث : | دارد |
| پورت شبکه : | دارد |
| ابعاد با پایه : | mm ( 1117 x 212 x 701 ) |
| اسپیکر : | 2 × 20W |
| تیونر دیجیتال : | DVBT2 HEVC |
| حافظه داخلی : | 16GB |
| سایر ویژگی TV : | HDRTime Shift |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| نوع پردازنده : | چهار هستهای |
| سیستم عامل : | Android 9 |
| گارانتی | 24 ماه گارانتی گلدیران |
| رنگ | مشکی |


هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.