مشخصات فنی
| برند : | ایسوس – ASUS |
|---|---|
| مدل | SL BRK |
| ابعاد محصول : | (173 × 69)mm |
| فضای نصب : | 2 Slot |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 3.0 X 4 |
| سیستم خنک کنندگی : | Heat sink |
| تعداد فن : | ندارد |
| نور پردازی : | خیر |
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
| مدل چیپست گرافیک : | GeForce GT 1030 |
| تعداد هسته CUDA : | 384 |
| فرکانس پایه : | 1266MHz |
| فرکانس Boost : | 1506MHz |
| اورکلاک شده : | بله |
| مقدار حافظه گرافیک : | 2GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR5 |
| سرعت(فرکانس) حافظه | 6GB/sec |
| رابط حافظه رم : | 64bit |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 300W |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 4096 × 2160 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DVI : | 1 |
| سایر ویژگیهای کارت : | OpenGL: 4.5 |
| گارانتی | 36 ماه گارانتی سازگارگارانتی شرکتی |








واسه برنامه نویسی مناسبه
سلام دوست عزیز
اگه برنامه نویسی گیمینگ و رندر سنگین دارید، بله
در غیر این صورت نیاز به گرافیک قوی ندارید