مشخصات فنی
| برند : | اینو تیری دی – INNO3D |
|---|---|
| سازنده چیپست گرافیکی : | NVIDIA |
| مدل چیپست گرافیک : | GeForce RTX 3070Ti |
| مدل | ICHILL X3 |
| ابعاد محصول : | (300 × 135)mm |
| فضای نصب : | 3 Slot |
| نوع درگاه اتصال : | PCI-E 4.0 X16 |
| سیستم خنک کنندگی : | Air cooling |
| تعداد فن : | 3 |
| نور پردازی : | Aura SyncMystic LightRGB |
| تعداد هسته CUDA : | 6144 |
| فرکانس پایه : | 1575MHz |
| فرکانس Boost : | 1830MHz |
| اورکلاک شده : | بله |
| مقدار حافظه گرافیک : | 8GB |
| نوع حافظه گرافیکی : | GDDR6X |
| سرعت(فرکانس) حافظه | 19GB/sec |
| رابط حافظه رم : | 256bit |
| کانکتور برق : | 8+8Pin |
| منبع تغذیه پیشنهادی : | 750W |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال : | 7680 × 4320 |
| پشتیبانی همزمان چند مانیتور | بله |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت DisplayPort : | 3 |
| سایر ویژگیهای کارت : | DirectX: 12 UltimateNVIDIA AnselNVIDIA DLSSNVIDIA FreeStyleNVIDIA G-SYNCNVIDIA GPU BoostNVIDIA HighlightsNVIDIA ShadowPlayOpenGL: 4.6Ray Tracing Cores: 2nd GenReal-Time Ray TracingTensor Cores: 3rd GenVulkan API |






















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.